Wykaz licencjonowanych zawodników PZŁF
Licencja Klub Zawodnik Kategoria Klasa wiekowa Status
008/2011 UIKŁF Piruette Opole GIERCZAK Klaudia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
015/2011 MKS Axel Toruń DRĄŻKOWSKA Paulina Synchron Klasa złota Złożony wniosek
016/2011 GKS Stoczniowiec Gdańsk MYZYK Patrick Solista/tka Klasa mistrzowska Złożony wniosek
017/2011 UKŁF Ochota Warszawa KĘDZIERSKA Zuzanna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
027/2011 UKŁF Ochota Warszawa RYCHTER Gabriela Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
031/2011 MKS Axel Toruń KŁODZIŃSKI Dawid Para taneczna Klasa novice Złożony wniosek
039/2011 MKS Axel Toruń RUDOLF Aleksandra Solista/tka Klasa mistrzowska Złożony wniosek
040/2011 MKS Axel Toruń RUDOLF Jakub Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
041/2011 UIKŁF Piruette Opole GUCWA Paulina Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
045/2011 MKS Axel Toruń REJMENT Agnieszka Solista/tka Klasa mistrzowska Złożony wniosek
052/2011 MKS Axel Toruń GAJEK Julia Para taneczna Klasa novice Złożony wniosek
053/2011 OUKŁ MOLO Osiek w Oświęcimiu GABRYSZAK Elżbieta Solista/tka Klasa mistrzowska międzynarodowa Złożony wniosek
062/2011 MKS Axel Toruń LEWANDOWSKA Natalia Para taneczna Klasa novice Złożony wniosek
063/2011 UKŁF Ochota Warszawa WOJTYŃSKA Amelia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
064/2011 MKS Axel Toruń WIŚNIEWSKI Piotr Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
065/2011 UKŁF Unia Oświęcim KŁUSEK Olimpia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
068/2011 UKŁF Ochota Warszawa WOJTYŃSKA Nikola Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
069/2011 MKŁ Łódź JAKUBOWSKA Weronika Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
075/2011 MKŁ Łódź SYPNIEWSKI Marcin Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
078/2011 UKŁF Ochota Warszawa WĄSIŃSKA Martyna Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
086/2011 MKS Axel Toruń KALISZEK Natalia Para taneczna Klasa mistrzowska Złożony wniosek
090/2011 OUKŁ MOLO Osiek w Oświęcimiu WOŹNIAK Michał Solista/tka Klasa mistrzowska Złożony wniosek
093/2011 UKŁF Ochota Warszawa MARCZAK Maja Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
094/2011 UKŁF Ochota Warszawa RZEPIEL Oliwia Solista/tka Klasa mistrzowska Złożony wniosek
095/2011 FSA Warsaw SMAGA Alicja Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
097/2011 FSA Warsaw HEBDA Karolina Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
100/2011 MUKS Euro6 Warszawa JÓWKO Marta Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
103/2011 MUKS Euro6 Warszawa KUDŁA Maria Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
108/2011 UIKŁF Piruette Opole GOLEC Hanna Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
110/2011 MKS Axel Toruń CHAMIELEC Kamila Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
115/2011 UKŁF Unia Oświęcim JAROMIN Anna Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
121/2011 UKŁF Spin Katowice PETEJA Kamil Solista/tka Klasa senior Złożony wniosek
122/2011 UKŁF Ochota Warszawa PANABAŻYS Klaudia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
125/2011 UKŁF Ochota Warszawa KANIGOWSKA Wiktoria Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
128/2011 OUKŁ MOLO Osiek w Oświęcimiu ZAWADZKA Magdalena Solista/tka Klasa senior Złożony wniosek
129/2011 UKŁF Unia Oświęcim MALENA Klaudia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
131/2011 UKŁF Spin Katowice BIAŁAS Karolina Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
136/2011 FSA Warsaw BADIN Wiktoria Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
138/2011 UKŁF Spin Katowice CZARNECKA Małgorzata Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
144/2011 MKŁ Łódź KĘDZIERSKI Łukasz Solista/tka Klasa mistrzowska Złożony wniosek
147/2011 UKŁF Spin Katowice NERSESYAN Erika Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
148/2011 UKŁF Unia Oświęcim LOFEK Jakub Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
154/2011 UKŁF Unia Oświęcim KONIK Amelia Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
157/2011 FSA Warsaw KOZIEJOWSKA Natalia Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
161/2011 UKŁF Unia Oświęcim KNUROWSKA Julia Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
173/2011 UKŁF Unia Oświęcim MĘDELA Zuzanna Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
174/2011 UKŁF Unia Oświęcim MĘDELA Aleksandra Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
176/2011 UKŁF Unia Oświęcim ZIELKE Karolina Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
177/2011 MKS Axel Toruń MAMONTOWICZ Amelia Synchron Klasa brązowa Złożony wniosek
178/2011 MKS Axel Toruń SKRZYŃSKA Weronika Synchron Klasa brązowa Złożony wniosek
179/2011 MKS Axel Toruń GRUSZKA Magda Synchron Klasa złota Złożony wniosek
180/2011 UKŁF Ochota Warszawa WITKOWSKA Michalina Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
182/2011 UKŁF Unia Oświęcim ADAMCZYK Nicola Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
194/2011 GKS Stoczniowiec Gdańsk ŁUKASIAK Anna Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
200/2011 FSA Warsaw ZIENDARA Antonina Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
207/2011 UKS Szóstka Elbląg ZIEMIŃSKA Zuzanna Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
211/2011 UKS Szóstka Elbląg KUKOWSKI Jakub Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
217/2011 MUKS Euro6 Warszawa WHIPPLE Aleksander Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
223/2011 MUKS Euro6 Warszawa SZCZEPKOWSKA Lidia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
224/2011 ŁTŁF Łódź ZAWADZKI Cezary Para taneczna Klasa mistrzowska Złożony wniosek
226/2011 FSA Warsaw PIECHOWICZ Paula Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
234/2011 ŁTŁF Łódź KĘDZIA Marceli Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
236/2011 ŁTŁF Łódź SUDNIK Celina Solista/tka Klasa senior Złożony wniosek
237/2011 ŁTŁF Łódź SUDNIK Zuzanna Para taneczna Klasa novice Złożony wniosek
250/2011 FSA Warsaw MIŁOBĘDZKA Maria Teresa Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
255/2011 UIKŁF Piruette Opole WRÓBLEWSKA Olga Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
256/2011 UIKŁF Piruette Opole HRYNIEWICZ Paulina Solista/tka Klasa senior Złożony wniosek
260/2011 UKŁF Ochota Warszawa DUCHNOWSKA Aleksandra Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
263/2011 ŁTŁF Łódź WITKOWSKI Wiktor Solista/tka Klasa mistrzowska Złożony wniosek
264/2011 MKŁ Łódź MATYSIAK Eryk Solista/tka Klasa senior Złożony wniosek
266/2011 ŁTŁF Łódź WITKOWSKI Miłosz Solista/tka Klasa mistrzowska Złożony wniosek
267/2011 ŁTŁF Łódź WITKOWSKI Kornel Solista/tka Klasa mistrzowska Złożony wniosek
271/2011 MKS Axel Toruń BINKOWSKI Damian Para taneczna Klasa mistrzowska Złożony wniosek
272/2011 MKS Axel Toruń BARSZCZAK Radosław Para taneczna Klasa mistrzowska Złożony wniosek
273/2011 UKŁF Ochota Warszawa KOŁAKOWSKI Jan Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
275/2011 UKŁF Spin Katowice GRĘDEL Dominika Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
277/2011 UKŁF Spin Katowice MARZEC Izabela Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
287/2011 GKS Stoczniowiec Gdańsk LABUNETS Elizaveta Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
297/2011 FSA Warsaw BEDNARCZYK Gabriela Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
305/2011 MKŁ Łódź SICIŃSKI Andrzej Solista/tka Klasa senior Złożony wniosek
308/2011 GKS Stoczniowiec Gdańsk KRZYŻANOWSKA Julia Łucja Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
309/2011 SKF Iceskater Gdańsk DOMAŃSKA Paulina Synchron Klasa junior Złożony wniosek
311/2011 GKS Stoczniowiec Gdańsk PAŁUBICKA Martyna Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
313/2011 GKS Stoczniowiec Gdańsk PIKSA Ludwik Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
315/2011 UKŁF Ochota Warszawa GURTLER Ryszard Solista/tka Klasa mistrzowska Złożony wniosek
316/2011 FSA Warsaw JARMUŁA Jan Cyryl Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
318/2011 UKŁF Ochota Warszawa STĘPIEŃ Aleksandra Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
323/2011 OUKŁ MOLO Osiek w Oświęcimiu HERNIK Anna Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
324/2011 KŁF Lajkonik Kraków NOWAK Emilia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
325/2011 KŁF Lajkonik Kraków PAULICZEK Gabriela Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
327/2011 KS Cieszyn SMOCZYŃSKA Martyna Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
328/2011 UKŁF Ochota Warszawa OKHREM Lucyna Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
329/2011 GKS Stoczniowiec Gdańsk MARKOWICZ Paulina Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
330/2011 GKS Stoczniowiec Gdańsk HALMAN Emilia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
331/2011 KS Cieszyn WAWRZACZ Justyna Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
332/2011 KS Cieszyn SCISKALOVA Adela Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
339/2011 KŁF Lajkonik Kraków GROCHOLSKA Martyna Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
340/2011 MKŁ Łódź GAŁA Krzysztof Solista/tka Klasa mistrzowska Złożony wniosek
345/2011 OUKŁ MOLO Osiek w Oświęcimiu KWIEK Julia Oktawia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
346/2011 KS Cieszyn DUDEK Weronika Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
349/2011 UKŁF Spin Katowice ANTONIK Aleksandra Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
354/2011 KŁF Lajkonik Kraków KNAP Angelika Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
355/2011 UKŁF Ochota Warszawa ŻUREK Amelia Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
358/2011 MKS Axel Toruń KUŹNIK Kornelia Para taneczna Klasa brązowa Złożony wniosek
359/2011 KS SkateFan Kraków BURNOS Kinga Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
360/2012 MKŁ Łódź ŚWIDER Jakub Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
362/2012 SKF Iceskater Gdańsk ZIELIŃSKA Gabriela Synchron Klasa novice Złożony wniosek
368/2012 UKŁF Unia Oświęcim PYTKOWICZ Oliwia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
369/2012 UKŁF Unia Oświęcim FILANOWSKI Adrian Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
375/2012 FSA Warsaw MALCZEWSKA Nina Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
376/2012 UIKŁF Piruette Opole MROCZKOWSKA Hanna Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
377/2012 FSA Warsaw SIKORSKA Wiktoria Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
378/2012 FSA Warsaw SIKORSKI Piotr Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
380/2012 UKŁF Spin Katowice DERECHOWSKI Szymon Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
382/2012 UIKŁF Piruette Opole KRASKA Martyna Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
388/2012 SKF Iceskater Gdańsk BRZEZIŃSKA Weronika Synchron Klasa srebrna Złożony wniosek
393/2012 SKF Iceskater Gdańsk KOWALEWSKA Marcelina Synchron Klasa junior Złożony wniosek
396/2012 SKF Iceskater Gdańsk JASIONEK Natalia Synchron Klasa brązowa Złożony wniosek
398/2012 SKF Iceskater Gdańsk FRĄCKOWIAK Marta Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
401/2012 GKS Stoczniowiec Gdańsk OPORA Agata Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
403/2012 UKŁF Spin Katowice MALINA Rozalia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
404/2012 GKS Stoczniowiec Gdańsk WIŚNIAROWSKA Aleksandra Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
409/2012 MKS Axel Toruń MIECZKOWSKA Lena Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
417/2012 MKS Axel Toruń ERRAMI Mariam Synchron Klasa brązowa Złożony wniosek
418/2012 UIKŁF Piruette Opole RACZKOWSKA Natalia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
420/2012 UKŁF Ochota Warszawa PEŁKA Daria Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
421/2012 UIKŁF Piruette Opole DRELICH Iwona Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
424/2012 UKŁF Ochota Warszawa ROSŁANIEC Jakub Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
425/2012 MKŁ Łódź LERKA Natalia Solista/tka Klasa senior Złożony wniosek
430/2012 MKŁ Łódź FAJER Przemysław Solista/tka Amator Złożony wniosek
431/2012 UKŁF Ochota Warszawa KUBICA Patrycja Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
438/2012 ŁTŁF Łódź PIASNY Krystian Para taneczna Klasa novice Złożony wniosek
439/2012 ŁTŁF Łódź GAJ Wiktor Para taneczna Klasa novice Złożony wniosek
442/2012 MKS Axel Toruń PAPA Sarah Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
447/2012 UKŁF Spin Katowice KASPRZYK Tatiana Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
452/2012 MUKS Euro6 Warszawa PAWŁOWSKA Amelia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
461/2012 UKS Szóstka Elbląg BURY Monika Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
471/2012 GKS Stoczniowiec Gdańsk BOJANOWSKI Filip Para taneczna Klasa złota Złożony wniosek
474/2012 GKS Stoczniowiec Gdańsk PLUTOWSKA Justyna Para taneczna Klasa senior Złożony wniosek
476/2012 UKŁF Spin Katowice CHMIELEWSKA Kamila Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
477/2012 OUKŁ MOLO Osiek w Oświęcimiu SOKOŁOWSKA Maja Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
478/2012 MKS Axel Toruń TWAROWSKA Paulina Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
480/2012 MKS Axel Toruń KOWALSKA Marta Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
482/2013 GKS Stoczniowiec Gdańsk BOROWSKA Oliwia Para taneczna Klasa złota Złożony wniosek
483/2013 UKŁF Ochota Warszawa KOŁOSIŃSKA Anastazja Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
484/2013 SKF Iceskater Gdańsk ZIELENKIEWICZ Izabela Synchron Klasa junior Złożony wniosek
485/2013 UKŁF Unia Oświęcim WÓJCIK Daria Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
487/2013 UKŁF Unia Oświęcim NOSAL Inez Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
488/2013 MKS Axel Toruń SOBIERAJSKA Marta Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
491/2013 SKF Iceskater Gdańsk ZUBIK Lena Synchron Klasa junior Złożony wniosek
492/2013 SKF Iceskater Gdańsk ZUBIK Ada Synchron Klasa junior Złożony wniosek
493/2013 SKF Iceskater Gdańsk HOFFMAN Natalia Synchron Klasa junior Złożony wniosek
507/2013 SKF Iceskater Gdańsk KACZMAREK Patricia Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
508/2013 SKF Iceskater Gdańsk ŻURAŃSKA Iga Synchron Klasa junior Złożony wniosek
513/2013 SKF Iceskater Gdańsk ŻURANSKA Ada Synchron Klasa junior Złożony wniosek
514/2013 UKS Szóstka Elbląg GIERSZEWSKI Jan Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
516/2013 SKF Iceskater Gdańsk GAŁKA Aleksandra Synchron Klasa junior Złożony wniosek
519/2013 SKF Iceskater Gdańsk WAWRZYNIAK Katarzyna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
520/2013 SKF Iceskater Gdańsk WAWRZYNIAK Aleksandra Synchron Klasa junior Złożony wniosek
521/2013 SKF Iceskater Gdańsk MACKIEWICZ Natalia Synchron Klasa junior Złożony wniosek
522/2013 SKF Iceskater Gdańsk TRZECIAK Weronika Synchron Klasa junior Złożony wniosek
525/2013 SKF Iceskater Gdańsk KOSTUCH Kinga Synchron Klasa junior Złożony wniosek
527/2013 SKF Iceskater Gdańsk GRZEBALSKA Agata Synchron Klasa junior Złożony wniosek
536/2013 MKŁ Łódź SZCZĘSNA Laura Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
539/2013 MUKS Euro6 Warszawa MICHAŁKIEWICZ Izabela Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
543/2013 MKŁ Łódź MALĄG Julia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
545/2013 FSA Warsaw STROKOSZ Oliwia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
547/2013 MUKS Euro6 Warszawa PIELAK Syliwa Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
548/2013 MUKS Euro6 Warszawa ROSA Natalia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
550/2013 MUKS Euro6 Warszawa WAREC Karolina Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
551/2013 MUKS Euro6 Warszawa ŻABICKI Łukasz Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
552/2013 FSA Warsaw MARCULA Marta Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
553/2013 UKŁF Unia Oświęcim ŚNIEŻEK Joanna Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
554/2013 KŁF Lajkonik Kraków PAULICZEK Mikołaj Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
559/2013 ŁTŁF Łódź SASIN Vanessa Para taneczna Klasa novice Złożony wniosek
562/2013 ŁTŁF Łódź WINIARSKA Oliwia Para taneczna Klasa novice Złożony wniosek
563/2013 GKS Stoczniowiec Gdańsk ŚLESZYŃSKA Nadia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
564/2013 GKS Stoczniowiec Gdańsk RAMS Amelia Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
565/2013 FSA Warsaw KAMINSKI Colette Solista/tka Klasa senior Złożony wniosek
566/2013 KS SkateFan Kraków KOSOWSKA Sofia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
567/2013 KŁF Lajkonik Kraków DZIADKOWIEC Natalia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
568/2013 KS SkateFan Kraków CZERNECKA Hanna Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
569/2013 UKS Szóstka Elbląg GRABKOWSKI Kamil Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
570/2013 UKŁF Unia Oświęcim NAKONIECZNY Andrzej Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
571/2013 UKŁF Unia Oświęcim GEREGA Krystian Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
572/2013 OUKŁ MOLO Osiek w Oświęcimiu GIMBIEJ Alina Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
578/2014 KS Cieszyn PAŚ Kamila Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
580/2014 KS Cieszyn KOPYCIOK Aleksandra Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
581/2014 KS Cieszyn SULIGA Szymon Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
583/2014 SKF Iceskater Gdańsk ZIELENKIEWICZ Monika Synchron Klasa junior Złożony wniosek
585/2014 UIKŁF Piruette Opole KLISOWSKA Jagoda Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
587/2014 SKF Iceskater Gdańsk GAJDZINSKA Milena Synchron Klasa junior Złożony wniosek
589/2014 MKS Axel Toruń DŁUGOSZ Maria Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
590/2014 MKS Axel Toruń JAKIMIEC Małgorzata Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
594/2014 SKF Iceskater Gdańsk ZMUDA Barbara Synchron Klasa junior Złożony wniosek
595/2014 SKF Iceskater Gdańsk LENCKOWSKA Anna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
596/2014 SKF Iceskater Gdańsk LIGĘZA Paulina Synchron Klasa junior Złożony wniosek
597/2014 SKF Iceskater Gdańsk HAJSKA Julia Synchron Klasa junior Złożony wniosek
599/2014 SKF Iceskater Gdańsk STĘPNIAK Agnieszka Synchron Klasa junior Złożony wniosek
600/2014 MKS Axel Toruń RYBACKI Adrian Para taneczna Klasa brązowa Złożony wniosek
601/2014 SKF Iceskater Gdańsk SUCHY Vanesssa Synchron Klasa junior Złożony wniosek
603/2014 MKŁ Łódź GRZEGORZEWSKA Zofia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
613/2014 UKŁF Ochota Warszawa BEDNARCZYK Hanna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
614/2014 GKS Stoczniowiec Gdańsk OPORA Maciej Para taneczna Klasa złota Złożony wniosek
616/2014 UKŁF Spin Katowice STAŃCZYK Aleksandra Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
617/2014 UKŁF Spin Katowice MALINA Otylia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
618/2014 UIKŁF Piruette Opole KOŚNIEWSKA Katarzyna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
619/2014 UKŁF Spin Katowice HYLA Karolina Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
620/2014 UIKŁF Piruette Opole KOZAK Julia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
624/2014 KŁF Lajkonik Kraków NOWAK Amelia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
625/2014 KŁF Lajkonik Kraków JURASZ Anna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
627/2014 ŁTŁF Łódź BORYSOVA Olexandra Para taneczna Klasa mistrzowska Złożony wniosek
630/2014 UIKŁF Piruette Opole FERLIN Weronika Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
635/2014 UIKŁF Piruette Opole RADECKA Natalia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
636/2014 UIKŁF Piruette Opole STELMACH Zofia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
637/2014 UIKŁF Piruette Opole MACH Zofia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
639/2014 MKS Axel Toruń SPODYRIEV Maksym Para taneczna Klasa mistrzowska Złożony wniosek
640/2014 ŁTŁF Łódź LYKHOPOK Danylo Para taneczna Klasa novice Złożony wniosek
641/2014 FSA Warsaw MARTINELLO Barbara Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
642/2014 UKS Szóstka Elbląg GIERSZEWSKA Julia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
643/2014 KŁF Biellmann Krynica-Zdrój ROGÓŻ Julia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
646/2014 KŁF Biellmann Krynica-Zdrój KASZOWSKA Oliwia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
647/2014 KŁF Biellmann Krynica-Zdrój ŚWIĄTKOWSKA Oksana Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
648/2014 KŁF Biellmann Krynica-Zdrój ŚWIĄTKOWSKA Wiktoria Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
649/2014 UIKŁF Piruette Opole MIKULSKA Karolina Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
650/2014 MKS Axel Toruń REJMENT Alicja Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
651/2014 SKF Iceskater Gdańsk BRZANA Martyna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
653/2014 SKF Iceskater Gdańsk LISIUS Lucyna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
654/2014 UKS Szóstka Elbląg WNUK Zuzanna Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
656/2014 UKS Szóstka Elbląg JANKOWSKA Maria Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
662/2014 SKF Iceskater Gdańsk AUGUSTIS Zuzanna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
664/2014 SKF Iceskater Gdańsk FROZYNA Grażyna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
665/2014 SKF Iceskater Gdańsk FROZYNA Zuzanna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
666/2014 SKF Iceskater Gdańsk MILER Natalia Synchron Klasa brązowa Złożony wniosek
667/2014 GKŁ Olivia Gdańsk RUTA Paulina Synchron Klasa brązowa Złożony wniosek
674/2014 FSA Warsaw WIŚNIEWSKA Nina Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1289/2014 UIKŁF Piruette Opole GREGORCZYK Oliwia Solista/tka Amator Złożony wniosek
1290/2014 UKŁF Unia Oświęcim MĄSIOR Oliwia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1292/2014 UKŁF Unia Oświęcim KIEŁBAŚNIK Emilia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1294/2015 SKF Iceskater Gdańsk LESNER Dorota Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1295/2015 UKŁF Spin Katowice KUPKA Patrycja Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1296/2015 MKS Axel Toruń KWIATKOWSKA Oliwia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
1298/2015 FSA Warsaw GERTRUDA Barbara Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1300/2015 KS Cieszyn GAWĘDA Oliwia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1303/2015 KS Cieszyn NAWRAT Sara Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1305/2015 ŁTŁF Łódź DRÓŻKA Kacper Para taneczna Brak klasy Złożony wniosek
1306/2015 MKŁ Łódź PACHA Wiktoria Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
1307/2015 FSA Warsaw HEBDA Jakub Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1310/2015 KS Cieszyn SŁOBODZIAN Jan Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1312/2015 GKS Stoczniowiec Gdańsk WOŹNIAK Tymoteusz Para taneczna Klasa złota Złożony wniosek
1314/2015 GKS Stoczniowiec Gdańsk KRZYSIAK Maja Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1315/2015 GKS Stoczniowiec Gdańsk PIÓRECKA Marta Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1316/2015 GKS Stoczniowiec Gdańsk RECLAF Julia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
1317/2015 MKŁ Łódź WIŚNIEWSKA Wiktoria Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1318/2015 FSA Warsaw BIELECKA Maria Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1319/2015 MKŁ Łódź KLIMIN Pavel Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1320/2015 UKŁF Spin Katowice SZATKA Magdalena Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1321/2015 MKŁ Łódź KOZIŃSKA Karina Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1322/2015 GKS Stoczniowiec Gdańsk STRYJEWSKA Aleksandra Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1323/2015 GKS Stoczniowiec Gdańsk NOSEL Milena Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1324/2015 GKS Stoczniowiec Gdańsk OPORA Amelia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1325/2015 GKS Stoczniowiec Gdańsk ZDZIARSKA Róża Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1326/2015 GKS Stoczniowiec Gdańsk KONIECZKA Dorota Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1327/2015 FSA Warsaw MIKSZTA Jakub Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1328/2015 KŁF Lajkonik Kraków DOMAGALSKA Julia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1329/2015 KŁF Lajkonik Kraków JAŁOCHA Martyna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1330/2015 KŁF Lajkonik Kraków ŁODZIŃSKA Marta Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1331/2015 KŁF Lajkonik Kraków JAWORSKA Krystyna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1332/2015 KŁF Lajkonik Kraków GUMUŁA Zuzanna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1334/2015 UKŁF Spin Katowice GORSTKA Małgorzata Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1335/2015 KŁF Biellmann Krynica-Zdrój KASZOWSKA Natalia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1336/2015 KŁF Biellmann Krynica-Zdrój SIEDLARZ Lena Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1337/2015 KŁF Biellmann Krynica-Zdrój SIEDLARZ Dariusz Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1338/2015 MUKS Euro6 Warszawa KHLOPKOV Egor Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
1339/2015 MKS Axel Toruń HERTENSTEIN Jenna Para taneczna Klasa mistrzowska Złożony wniosek
1340/2015 UKŁF Unia Oświęcim BUGAŃSKA Emilia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1341/2015 GKS Stoczniowiec Gdańsk ŁADA Aleksandra Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1342/2015 FSA Warsaw BOCHENEK Zofia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1343/2015 GKS Stoczniowiec Gdańsk REZNICHENKO Igor Solista/tka Klasa mistrzowska Złożony wniosek
1345/2015 SKF Iceskater Gdańsk SAWICKA Oktawia Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1346/2015 SKF Iceskater Gdańsk STELTER Zofia Joanna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1347/2015 SKF Iceskater Gdańsk KORNACKA Karolina Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1348/2015 SKF Iceskater Gdańsk BĄKOWSKA Martyna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1349/2015 SKF Iceskater Gdańsk WOJAK Zuzanna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1350/2015 SKF Iceskater Gdańsk ZIÓŁKOWSKA Kaja Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1351/2015 SKF Iceskater Gdańsk GOŁASZEWSKA Maja Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1353/2015 SKF Iceskater Gdańsk CZARNECKA Emilia Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1356/2015 SKF Iceskater Gdańsk SZCZEPAŃSKA Magdalena Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1358/2015 SKF Iceskater Gdańsk CHOJNACKA Zuzanna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1359/2015 MKŁ Łódź THAYALAN Yann Para taneczna Klasa junior Złożony wniosek
1361/2015 MUKS Euro6 Warszawa ADAMOWICZ Antonina Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
1362/2015 MUKS Euro6 Warszawa OSTOJSKA Julia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1363/2015 MUKS Euro6 Warszawa POLNIUK Julia Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
1364/2015 MUKS Euro6 Warszawa STANASZEK Matylda Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1365/2016 KŁF Biellmann Krynica-Zdrój GORCZOWSKA Natalia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1366/2016 MKS Axel Toruń DOWGIAŁŁO-LASKA Amelia Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
1368/2016 GKS Stoczniowiec Gdańsk KORNECKA Maja Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1370/2016 MKS Axel Toruń ŁATA Karina Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
1371/2016 MKS Axel Toruń BARBASIEWICZ Zuzanna Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
1372/2016 MKS Axel Toruń DŁUGOSZ Natalia Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
1373/2016 MKS Axel Toruń TUSZYŃSKA Anna Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
1374/2016 MKS Axel Toruń OSSOWSKA Joanna Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
1376/2016 MKS Axel Toruń KRYMSKA Maja Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
1379/2016 MKS Axel Toruń PIOTROWSKA Pola Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
1380/2016 FSA Warsaw MARTINELLO Katarzyna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1382/2016 MKS Axel Toruń NAWROCKA Agata Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
1383/2016 MKS Axel Toruń FALKOWSKA Julia Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
1384/2016 MKS Axel Toruń LICHOCIŃSKA Nadia Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
1387/2016 UKŁF Ochota Warszawa KWIATKOWSKA Pola Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1388/2016 MKŁ Łódź KIEŁBASA Marcin Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1389/2016 MKŁ Łódź NOWIŃSKA Patrycja Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1390/2016 ŁTŁF Łódź GRZESZCZYK Emilia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1391/2016 MKŁ Łódź ANTCZAK Aurelia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1393/2016 MKŁ Łódź MAJEWSKA Klara Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1394/2016 ŁTŁF Łódź JANICKI Miłosz Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1396/2016 GKS Stoczniowiec Gdańsk SIMANIUKSZTYS Sonia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1397/2016 GKS Stoczniowiec Gdańsk JANICKI Jakub Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1398/2016 GKS Stoczniowiec Gdańsk WITT Karolina Para taneczna Klasa srebrna Złożony wniosek
1400/2016 MKŁ Łódź ALRUBEA Dunya Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1401/2016 MKŁ Łódź KOGLER Anna Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
1403/2016 UIKŁF Piruette Opole MAŚLAK Jagna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1404/2016 UIKŁF Piruette Opole MAŚLAK Julia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1405/2016 UIKŁF Piruette Opole SZYMAŃSKA Bożena Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1406/2016 UIKŁF Piruette Opole JANIKOWSKA Aleksandra Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1407/2016 SKF Iceskater Gdańsk SZYMAŃSKA Karolina Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1408/2016 MKŁ Łódź ŻUKOWSKA Julia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1410/2016 SKF Iceskater Gdańsk MACIEJEWSKA Jaśmina Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1411/2016 SKF Iceskater Gdańsk JURCZAK Przemysław Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1412/2016 SKF Iceskater Gdańsk JABŁOŃSKA Klaudia Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1413/2016 SKF Iceskater Gdańsk MACIEJEWSKA Sara Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1415/2016 ŁTŁF Łódź OZIEMSKA Laura Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1416/2016 ŁTŁF Łódź FABICH Klaudia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1417/2016 MKŁ Łódź TYRAŃSKA Zuzanna Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1419/2016 UKŁ SP46 Łódź WILCZAK Wiktoria Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1420/2016 GKS Stoczniowiec Gdańsk GŁÓWCZEWSKA Nadia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1421/2016 MKS Axel Toruń GAŁKA Matylda Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1423/2016 MKS Axel Toruń SIUDEK Ryszard Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1424/2016 MKS Axel Toruń NOWAK Zuzanna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1425/2016 MKS Axel Toruń STANKOWSKA Martyna Para taneczna Klasa srebrna Złożony wniosek
1426/2016 MKS Axel Toruń KULESZA Wiktor Para taneczna Klasa srebrna Złożony wniosek
1427/2016 MKS Axel Toruń KĘDZIORA Maria Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1428/2016 MKS Axel Toruń WITKOWSKA Amelia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1429/2016 MKS Axel Toruń RUTKOWSKA Martyna Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1430/2016 MKS Axel Toruń POLIBINA Anastasia Para taneczna Klasa junior Złożony wniosek
1431/2016 ŁTŁF Łódź WIECZOREK Michał Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1432/2016 ŁTŁF Łódź KOMASIŃSKA Matylda Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1434/2016 MKS Axel Toruń SZWECHOWICZ Emilia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1435/2017 MKŁ Łódź LACH Igor Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1436/2017 MKS Axel Toruń BERENDT Julia Para taneczna Klasa srebrna Złożony wniosek
1437/2017 MKS Axel Toruń SĘCZKOWSKI Maciej Para taneczna Klasa srebrna Złożony wniosek
1438/2017 GKŁ Olivia Gdańsk HADAŚ Pola Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1439/2017 GKŁ Olivia Gdańsk IGNACZAK Martyna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1440/2017 GKŁ Olivia Gdańsk ŁYŻWIŃSKA Anna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1441/2017 GKŁ Olivia Gdańsk PIERKOWSKA Natalia Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1442/2017 GKŁ Olivia Gdańsk HADAŚ Ida Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1443/2017 GKŁ Olivia Gdańsk GIERSZON Michalina Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1446/2017 GKŁ Olivia Gdańsk ŁUKAWSKA Julia Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1448/2017 GKS Stoczniowiec Gdańsk BURDALSKA Nela Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1449/2017 UKŁF Spin Katowice BŁONIARZ Julita Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1450/2017 UKŁF Spin Katowice CZECH Anna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1451/2017 UKŁF Unia Oświęcim DĄBROWSKA Zuzanna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1452/2017 UKŁF Unia Oświęcim JURAS Karol Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1453/2017 UKŁF Spin Katowice LABUS Łucja Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1454/2017 UKŁF Spin Katowice ZIELENIEWSKA Gabriela Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1455/2017 UKŁF Spin Katowice PRZEBIERAŁA Marta Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1456/2017 UKŁF Spin Katowice MUSIAŁ Aleksandra Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1457/2017 UKŁF Spin Katowice HEROK Zofia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1458/2017 UKŁF Spin Katowice BUCZEK Michalina Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1459/2017 UKŁF Spin Katowice GORSTKA Gabriela Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1460/2017 UKŁF Unia Oświęcim TRESZCZYŃSKA Karolina Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1461/2017 UKŁF Unia Oświęcim NAKONIECZNY Agata Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1462/2017 UKŁF Unia Oświęcim ZIELIŃSKA Anna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1463/2017 UKŁF Unia Oświęcim HOŁA Hanna Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1464/2017 UKŁF Unia Oświęcim MĄSIOR Paulina Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1465/2017 UKŁF Unia Oświęcim ODBIERZYCHLEB Samantha Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1466/2017 UKŁF Unia Oświęcim GRĘDA Wojciech Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1467/2017 GKS Stoczniowiec Gdańsk OLENDER Marcelina Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1468/2017 UKŁF Ochota Warszawa SOBCZAK August Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1469/2017 MKŁ Łódź SZYMAŃSKA Amelia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1470/2017 MKŁ Łódź SZYMAŃSKI Antoni Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1471/2017 KŁF Lajkonik Kraków CAŁA Jagoda Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
1472/2017 GKS Stoczniowiec Gdańsk FLEMIN Jeremie Christian Para taneczna Klasa senior Złożony wniosek
1476/2017 MKŁ Łódź BROKER Yohanna Para taneczna Klasa junior Złożony wniosek
1477/2017 FSA Warsaw HERRMANN Sophie Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1478/2017 FSA Warsaw STROKOSZ Nikola Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1479/2017 KŁF Lajkonik Kraków MILBAŁER Jan Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1480/2017 MKS Axel Toruń FEBBI Olgierd Solista/tka Klasa senior Złożony wniosek
1481/2017 MKS Axel Toruń SUROVA Elizaveta Solista/tka Klasa novice Złożony wniosek
1482/2017 SKF Iceskater Gdańsk CHMIELOWIEC Sara Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1483/2017 SKF Iceskater Gdańsk GZIK NIKOLA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1484/2017 SKF Iceskater Gdańsk REZETKA Wiktoria Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1485/2017 SKF Iceskater Gdańsk KOBOS WERONIKA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1486/2017 SKF Iceskater Gdańsk BAJERSKA MAJA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1487/2017 SKF Iceskater Gdańsk WINIARSKA KAMILA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1488/2017 SKF Iceskater Gdańsk JANASZEK MATYLDA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1489/2017 SKF Iceskater Gdańsk WIŚNIEWSKA LENA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1490/2017 SKF Iceskater Gdańsk SNOPEK KAROL Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1491/2017 SKF Iceskater Gdańsk GRABOWSKA BARBARA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1492/2017 SKF Iceskater Gdańsk NOWOSIELSKA Agnieszka Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1495/2017 MKŁ Łódź SPŁAWSKA Magdalena Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1496/2017 UKŁF Unia Oświęcim SOŚNIOK Sabina Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1497/2017 MKŁ Łódź TEUCHMANN Wojciech Solista/tka Amator Złożony wniosek
1498/2017 UKŁF Unia Oświęcim BARTEL Szymon Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1500/2017 SKF Iceskater Gdańsk WRÓBEL KORNELIA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1501/2017 MKŁ Łódź KUDAJ Wojciech Synchron Amator Złożony wniosek
1502/2017 UKŁF Unia Oświęcim STARZYK Antonia Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1503/2017 UKŁF Unia Oświęcim RYSZKA Gabriela Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1504/2017 UIKŁF Piruette Opole FIC Amelia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1505/2017 UIKŁF Piruette Opole WOJTAS Kinga Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1506/2017 MKŁ Łódź KONOPACA Katarzyna Solista/tka Amator Złożony wniosek
1507/2017 UKŁF Unia Oświęcim JAKUBIEC Noemi Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1509/2017 MKŁ Łódź PASTUSIAK Agnieszka Solista/tka Amator Złożony wniosek
1510/2017 UIKŁF Piruette Opole WODAUSCH Lea Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1511/2017 UKŁF Spin Katowice HOLEWIK Martyna Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1512/2017 UKŁF Spin Katowice SADŁO Kornelia Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1513/2017 UKŁF Spin Katowice JAGUŚ Zofia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1514/2017 UKŁF Spin Katowice MUSIAŁ Alicja Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1515/2017 UKŁF Spin Katowice DOMAGAŁA Aleksander Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1516/2017 UKŁF Spin Katowice CICHY Paweł Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1517/2017 UKŁF Spin Katowice CZECH Maciej Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1518/2017 UKŁF Spin Katowice RAWLIK Nikodem Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1520/2017 UIKŁF Piruette Opole WOJTAS Kaja Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1521/2017 GKS Stoczniowiec Gdańsk GŁOWACZ Antonina Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1523/2017 GKS Stoczniowiec Gdańsk ZABORSKA Amelia Para taneczna Klasa srebrna Złożony wniosek
1524/2017 GKS Stoczniowiec Gdańsk CHALECKI Dawid Para taneczna Klasa srebrna Złożony wniosek
1525/2017 ŁTŁF Łódź SAWUŁA DOMINIKA Para taneczna Brak klasy Złożony wniosek
1526/2017 MKŁ Łódź KOPYTOWSKA Lena Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1527/2017 MKŁ Łódź GUŁAJ Jan Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1528/2017 MUKS Euro6 Warszawa OLCZYK Julia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1529/2017 MUKS Euro6 Warszawa NOWAK Oliwia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1530/2017 MUKS Euro6 Warszawa NOWAK Jakub Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1531/2017 MUKS Euro6 Warszawa GUZOWSKA Klaudia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1532/2017 MUKS Euro6 Warszawa DWORZYCKA Nadia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1533/2017 MUKS Euro6 Warszawa DRĄGOWSKA Maria Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1534/2017 MKŁ Łódź GĄSIOR Amelia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1535/2017 UKS Szóstka Elbląg UFNALEWSKA Maria Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1536/2017 MUKS Euro6 Warszawa WALENDZIUK Kinga Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1537/2017 UKS Szóstka Elbląg LIPIŃSKA Natalia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1538/2017 UIKŁF Piruette Opole ZAPOLSKA Zariana Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1539/2017 UKS Szóstka Elbląg ANDREARCZYK Alan Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1540/2017 KS Cieszyn MROZEK Julia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1541/2017 KS Cieszyn MROZEK Wanda Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1542/2017 KS Cieszyn WOJTYNA Amelia Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1543/2017 KS Cieszyn SŁOBODZIAN Julia Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1544/2017 KŁF Biellmann Krynica-Zdrój SEREDYŃSKA Nikola Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1545/2017 KŁF Biellmann Krynica-Zdrój JANOWSKA Rita Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1546/2017 MKŁ Łódź PALIMERIS Dorota Solista/tka Amator Złożony wniosek
1547/2017 MKS Axel Toruń KIERUL Julia Solista/tka Klasa junior Złożony wniosek
1548/2017 ŁTŁF Łódź WOYTON-ZAPART Zofia Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1549/2017 ŁTŁF Łódź BEDNAREK Wiktoria Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1550/2017 ŁTŁF Łódź KOŚLA Szymon Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1551/2017 ŁTŁF Łódź BOCIEK Jan Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1552/2017 KS Cieszyn GAWĘDA Jakub Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1553/2017 KS SkateFan Kraków KASPRZYK Julia Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1554/2017 ŁTŁF Łódź BEDNAREK Weronika Para taneczna Brak klasy Złożony wniosek
1555/2017 SKF Iceskater Gdańsk MAŃKUCKA Klaudia Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1556/2017 SKF Iceskater Gdańsk KOWALSKA Zofia Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1557/2017 SKF Iceskater Gdańsk MARČEK Natalia Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1558/2017 GUMUŁA Magdalena Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1559/2017 KŁF Lajkonik Kraków GRABKA Natasza Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1560/2017 SKF Iceskater Gdańsk SROKA Matylda Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1561/2017 SKF Iceskater Gdańsk STALIŃSKA Karolina Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1562/2017 SKF Iceskater Gdańsk TRAWICKA Hanna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1563/2017 FSA Warsaw MAZUR Julia Solista/tka Klasa złota Złożony wniosek
1564/2017 MKS Axel Toruń LEWANDOWSKA Kaja Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1565/2017 MKS Axel Toruń ZIELIŃSKA Aniela Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1566/2017 MKS Axel Toruń ZABOROWSKA Oliwia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1567/2017 MKS Axel Toruń KAPICA Zofia Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1568/2017 MKS Axel Toruń MAŁEK Oliwia Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1569/2017 MKS Axel Toruń MANIECKA Michalina Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1570/2017 MKS Axel Toruń MATZKEIT Helene Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1571/2017 MKS Axel Toruń JURCZENIA Aleksandra Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1572/2017 MKS Axel Toruń JURCZENIA Wiktoria Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1573/2018 GKS Stoczniowiec Gdańsk GRABOWSKA Karolina Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1574/2018 MUKS Walley Synchron Dance CIEŚLAK Maja Synchron Klasa wstępna Złożony wniosek
1575/2018 GKŁ Olivia Gdańsk GLIŃSKA Katarzyna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1576/2018 GKŁ Olivia Gdańsk CEJNÓG Katarzyna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1577/2018 MUKS Walley Synchron Dance CZAIŃSKA MONIKA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1578/2018 MUKS Walley Synchron Dance GRALAK JAGODA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1579/2018 MUKS Walley Synchron Dance MILNIKEL ZOSIA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1580/2018 MUKS Walley Synchron Dance MILNIKEL Hanna Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1581/2018 MUKS Walley Synchron Dance KUŹMIŃSKA KAROLINA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1582/2018 MUKS Walley Synchron Dance BUDZISZ JULIA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1583/2018 MUKS Walley Synchron Dance LESZCZYŃSKA KAROLINA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1584/2018 MUKS Walley Synchron Dance WARDYN Agnieszka Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1585/2018 MUKS Walley Synchron Dance KAWIŃSKA JULIA Synchron Klasa junior Złożony wniosek
1586/2018 MKS Axel Toruń MUSIŃSKA Lilianna Synchron Złożony wniosek
1589/2018 MKS Axel Toruń GANCARZ Olga Synchron Złożony wniosek
1590/2018 MKS Axel Toruń WAWRZYNIAK Gabriela Synchron Złożony wniosek
1591/2018 MKS Axel Toruń MEYER Nina Synchron Złożony wniosek
1592/2018 MKS Axel Toruń KUBIK Matylda Synchron Złożony wniosek
1593/2018 MKS Axel Toruń KUBIK Kornelia Synchron Złożony wniosek
1594/2018 MKS Axel Toruń BEREZIAK Zuzanna Synchron Złożony wniosek
1595/2018 MKS Axel Toruń WYLEGAŁA Zofia Synchron Złożony wniosek
1596/2018 MKS Axel Toruń WYLEGAŁA Gabriela Synchron Złożony wniosek
1597/2018 MKS Axel Toruń LIPIŃSKA Zuzanna Synchron Złożony wniosek
1598/2018 MKS Axel Toruń LEWANDOWSKA Agata Synchron Złożony wniosek
1599/2018 MKS Axel Toruń LEWANDOWSKA Iga Synchron Złożony wniosek
1600/2018 MKS Axel Toruń KAĆKIEWICZ Gabriela Synchron Złożony wniosek
1601/2018 MKS Axel Toruń BARAŃSKA Natalia Synchron Złożony wniosek
1602/2018 MKS Axel Toruń SZYMECZKO Antonina Synchron Złożony wniosek
1603/2018 MKS Axel Toruń POSZWA Maria Synchron Złożony wniosek
1604/2018 MKS Axel Toruń POSZWA Marta Synchron Złożony wniosek
1605/2018 MKS Axel Toruń PIOTROWSKA Maja Synchron Złożony wniosek
1606/2018 MKS Axel Toruń BENKE Amelia Synchron Złożony wniosek
1607/2018 MKS Axel Toruń ROGULSKA Milena Synchron Złożony wniosek
1608/2018 MKS Axel Toruń ŁOBOCKA Milena Synchron Złożony wniosek
1609/2018 MKS Axel Toruń MEYER Zofia Synchron Złożony wniosek
1610/2018 MKS Axel Toruń BŁASZKIEWICZ Lilianna Synchron Złożony wniosek
1611/2018 OUKŁ MOLO Osiek w Oświęcimiu BIES Łukasz Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1612/2018 KŁF Lajkonik Kraków ZARĘBA Gaja Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek
1613/2018 GKS Stoczniowiec Gdańsk BEZUHLA Anastasiia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1614/2018 MKŁ Łódź MOARBES Laurice Solista/tka Brak klasy Złożony wniosek
1615/2018 GKS Stoczniowiec Gdańsk BURDALSKA Emma Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1616/2018 GKS Stoczniowiec Gdańsk BORYSEWICZ Antonina Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1617/2018 GKS Stoczniowiec Gdańsk WIATROSZAK Natalia Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1618/2018 GKS Stoczniowiec Gdańsk CIOK-MAKANDER Marika Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1619/2018 UKŁF Ochota Warszawa NAWROCKA Magdalena Solista/tka Klasa srebrna Złożony wniosek
1620/2018 FSA Warsaw BĄK Gabriela Solista/tka Klasa brązowa Złożony wniosek