Wykaz licencjonowanych trenerów i instruktorów PZŁF
Licencja Klub Trener Kategoria Status
005 MUKS Euro6 Warszawa HUNKIEWICZ Anna Trener II Klasa Złożony wniosek
008 ŁTŁF Łódź BERNADOWSKA Bożena Trener I Klasa Złożony wniosek
009 FSA Warszawa DĄBROWSKA-PERZYNA Agnieszka Trener II Klasa Złożony wniosek
012 MUKS Euro6 Warszawa HUNKIEIWCZ Robert Instruktor Złożony wniosek
013 UKŁF Ochota Warszawa KOCZYBA Elżbieta Instruktor Złożony wniosek
015 MKŁ Łódź MATYSKIEWICZ-JAWORSKA Urszula Trener II Klasa Złożony wniosek
017 UKŁF Ochota Warszawa SENDEREK-WÓJCIK Ilona Instruktor Złożony wniosek
018 UKŁF Ochota Warszawa TURKOWSKI Zbigniew Instruktor Złożony wniosek
020 MUKS Euro6 Warszawa LEWANDOWSKI Maciej Instruktor Złożony wniosek
024 UKŁF Unia w Oświęcimiu LOFEK Ewa Trener II Klasa Złożony wniosek
029 MKS Axel Toruń SIUDEK Mariusz Instruktor Złożony wniosek
030 MKS Axel Toruń SIUDEK Dorota Instruktor Złożony wniosek
032 ŁTŁF Łódź BRAJCZEWSKA Mirosława Trener II Klasa Złożony wniosek
033 UKŁ Spin Katowice DOMAGAŁA Maria Instruktor Złożony wniosek
034 UKŁF Ochota Warszawa TUPIKOV Konstantin Instruktor Złożony wniosek
036 ŁTŁF Łódź BRAJCZEWSKI Włodzimierz Trener II Klasa Złożony wniosek
043 MKS Axel Toruń NOWAK Sylwia Instruktor Złożony wniosek
044 MUKS Euro6 Warszawa KOLASIŃSKI Sebastian Instruktor Złożony wniosek
051 MKŁ Łódź BARYŁA Jolanta Instruktor Złożony wniosek
052 UKŁF Ochota Warszawa GRES Yevgeniya Instruktor Złożony wniosek
065 UKŁ Spin Katowice DOMAGAŁA Magdalena Instruktor Złożony wniosek
067 MKŁ Łódź POTĘGA-HRESZCZUK Stefan Instruktor Złożony wniosek
075 UKŁF Ochota Warszawa PALUCHOWSKI Bartosz Instruktor Złożony wniosek
079 FSA Warszawa KLIMAJ Paulina Instruktor Złożony wniosek
081 MKŁ Łódź PˆĄŚKO Agata Instruktor Złożony wniosek
102 FSA Warszawa GRABOWSKA Adrianna Instruktor Złożony wniosek
105 KŁF Lajkonik Krak—ów MICHOWSKA Zofia Instruktor Złożony wniosek
107 KŁF Lajkonik Krak—ów MOŚCICKI Jan Instruktor Złożony wniosek
108 KS Cieszyn SCISKALA Czesław Instruktor Złożony wniosek
111 KS Cieszyn PLITZNEROVA Irena Instruktor Złożony wniosek
116 MUKS Euro6 Warszawa ŻYMEŁKA Luiza Instruktor Złożony wniosek
117 MUKS Euro6 Warszawa KWARECKA Małgorzata Instruktor Złożony wniosek
118 SKF IceSkater Gdańsk FILIPOWICZ Agnieszka Instruktor Złożony wniosek
119 SKF IceSkater Gdańsk BARANOWSKA Natalia Instruktor Złożony wniosek
121 SKF IceSkater Gdańsk SZYMANEK Aleksandra Instruktor Złożony wniosek
122 SKF IceSkater Gdańsk LEDWOŃ Dorota Instruktor Złożony wniosek
123 SKF IceSkater Gdańsk MIĘDLARZ Marcin Instruktor Złożony wniosek
124 MKS Axel Toruń VYKHODCEVA Anastasia Instruktor Złożony wniosek
125 ŁTŁF Łódź OZIEBALA Beata Instruktor Złożony wniosek
SKF IceSkater Gdańsk KOCHLEWSKA Ewa Złożony wniosek
SKF IceSkater Gdańsk WILKANOWSKA Karolina Złożony wniosek
MUKS Euro6 Warszawa SAWICKI Roger Złożony wniosek
MUKS Euro6Warszawa KRYTSKI Vasil Złożony wniosek
KŁF Lajkonik Krak—ów LOFEK Sebastian Złożony wniosek
KŁF Lajkonik Krak—ów SIEDLECKA Anna Złożony wniosek
KS Cieszyn RASZYKOVA Laura Złożony wniosek
UKŁF Unia w Oświęcimiu JASKÓŁKA Krystyna Złożony wniosek
UKŁF Unia w Oświęcimiu GAŁUSZKA Małgorzata Złożony wniosek